Zahraničná rada potrebuje práve Teba!

Zahraničie

Zahraničná rada opäť otvára svoje brány a hľadá odhodlaných a motivovaných odvážlivcov. Možno si to práve ty, tak neváhaj a pridaj sa do našich radov. Neoľutuješ ;).

Zaujímaš sa o zahraničie a skauting za hranicami Slovenska? Chceš vedieť, čo sa kde v skautskom svete deje? Chceš zistiť aká je to skautská „politika“? Chcel by si sa stať súčasťou zahraničnej rady? Potom máme ponuku presne pre Teba J.

Hľadáme zástupcu komisára pre WOSM. Ak máš 18 rokov (ak nie, nevadí, dohodneme sa ;)), vieš sa dohovoriť anglicky a nestratíš sa vo svete, naber odvahu a vykroč zo svojej komfortnej zóny. Vyplň dotazník a my si ťa nájdeme.

Ver mi, nebudeš ľutovať 😉

Deadline na prihlásenie je len do 31. mája 2019, tak premýšľaj rýchlo!