Zapoj sa do iniciatívy Upracme Slovensko

  Blog
6297

OZ Upracme Slovensko prináša do našej krajiny celosvetovú iniciatívu “World Cleanup Day” (v preklade Svetový čistiaci deň), ktorá každý rok aktivizuje vyše 150 krajín a milióny dobrovoľníkov po celom svete v zbieraní odpadu v prírode, mestách a oceánoch. Pridaj sa aj ty a pomôž vyčistiť svoje okolie, Slovensko a našu planétu.

Ako na to?

  • Zapoj sa ako jednotlivec vyplnením FORMULÁRA a pripoj sa k jednému z existujúcich upratovaní, ktoré nájdeš v tomto ZOZNAME.
  • Zorganizuj skupinové upratovanie vo svojom okolí, vytvor si vlastný profil dobrovoľníka a následne zaeviduj svoje upratovanie.

Hlavný upratovací deň je 18.9.2021, ale upratovania rozhodne nemusia byť iba v tento termín. Niektorí upratujú v rozmedzí 1-2 týždňov pred alebo po udalosti, tak smelo do práce za čistejším Slovenskom. Zvolaj svoju družinu, oddiel alebo aj celý zbor a pomôžme nášmu okoliu!

Viac informácií, prípadne materiálnu pomoc vo forme rukavíc, odpadkových vriec a podobných pomôcok nájdete na upracme.sk.

ZDIEĽAŤ