Marcové zahraničné novinky

  Zahraničie
360

Zahraničná rada Slovenského skautingu Vám prináša tie najdôležitejšie novinky z diania svetových skautských organizácií WOSM, WAGGGS a ICCS/ICCG, ktorých sme ako Slovenský skauting členom.

Poď na LEAP Summit 2024!

Máš záujem o krátky výlet do Chorvátska a možnosť zúčastniť sa zadarmo na zaujímavej akcii? Nie je síce z dielne skautov, ale prináša zaujímavé témy.

LEAP Summit je udalosť s misiou edukovať a inšpirovať inovátorov, podnikateľov, lídrov. Je to multidisciplinárna konferencia, ktorá už ovplyvnila viac ako 10 000 mladých ľudí z 40+ krajín. 

LEAP Summit 2024 bude preberať tieto témy: medzinárodný biznis a podnikanie, digitálne trendy, technológie a AI, udržateľný rozvoj a rozvoj kariéry. Všetky tieto témy budú preberané na 3 stageoch s 60+ speakermi. 

Kedy: 15.-16.5.2024

Kde: SEECEL, University of Zagreb

Registrácia: pomocou QR

Prihlasovanie na Explorer belt 2024 stále otvorené

Ak túžiš po jedinečnom zážitku v malebnej krajine a máš aspoň 18 rokov, si vítaný na tohtoročnom Explorer belte do Rumunska! 

Potrebuješ tím 2-4 ľudí, voľných aspoň 9 dní v auguste (na presnom dátume sa dohodnú účastníci), a členstvo v Slovenskom skautingu. Podmienky na explorer belt sú celkom jednoduché, keďže to, ako sa bude odohrávať je takmer úplne len na tebe a tvojom tíme. Prejsť peši 100km a splniť z každej kategórie aspoň 1 úlohu. Všetko ostatné je už na tebe, zabezpečenie stravy či ubytovanie si riešiš sám. Viac na skaut.sk.

Registrácia otvorená do konca júna 2024: pomocou QR kód

Predsedníčka Zahraničnej rady
ZDIEĽAŤ