Príď sa odpočiniť s partiou na Roverhood 2024

Pozvánka, Rovering
506

Už ste počuli o Roverhoode? Že nie? V tom prípade musíme zapracovať na propagácii a zatiaľ si môžete prečítať článok s informáciami. Že áno? Výborne! A podľa toho, čo ste počuli máte u nás možno malé, možno bezvýznamné plus. Ale čítajte ďalej a dozviete sa viac o akcii, ktorú odporúča každý doterajší účastník (a tentokrát je to aj pravda).

Roverhood vznikol iba minulý rok, a preto je možné, že sa informácie a príbehy o ňom nedostali do všetkých uší. Je to akcia určená pre aktívnych mladých ľudí zvyknutých veľa dávať a nie vždy aj niečo dostávať. Za jej vznikom stojí partia o trochu menej mladých ľudí, ktorí by chceli ľuďom v roverskom veku ponúknuť priestor na načerpanie nielen nových síl, no aj motiváciu či inšpiráciu do svojho ďalšieho skautského aj neskautského života.

Diskusie, prednášky a workshopy na zaujímavé a súčasné témy; zážitkové a bezduché hry; priateľstvá s ľuďmi z rôznych kútov Slovenska (a možno aj Česka); služba miestnej komunite,  oddych na pláži – to všetko môžeš zažiť na Roverhoode. Je len na tebe, či prídeš a čo si z bohatej ponuky vyberieš. Slovami reálneho účastníka 1. ročníka: Áno, aj ty sa potrebuješ odpočiniť! Aj keď o tom možno ešte nevieš“. Tak neváhaj a “príď sa odpočiniť” aj so svojou partiou kamošov!

Praktické informácie:

Kedy: 3. 9. – 7. 9. 2024
Kde: Myjava – Vrbovce
Za koľko: od 60 € (pre viac informácií sleduj web a sociálne siete)
Pre koho: pre mladých ľudí aktívnych v Slovenskom skautingu (nie nutne registrovaných členov) primárne vo veku 18 – 25 rokov.

Prihlasovanie beží od 1. 5. do 31. 5. alebo do naplnenia kapacity 50 účastníkov.

Prihlášku a ďalšie informácie nájdeš na stránke www.roverhood.sk.

ZDIEĽAŤ