Vezmi svoju družinku na Dni vĺčiat a včielok (DVVčka)

Foto: Dominik Duša

Už sa o tom dlho šepká, že sa niečo veľké, pre vĺčatá a včielky chystá. Zbaľ svoju družinku a príď s ňou na najväčšiu akciu pre vekovú kategóriu vĺčat a včielok pod slnkom.

Prvý aprílový víkend sa stretnú vĺčatá a včielky so svojimi radcami a zažijú víkend plný hier, smiechu, zábavy a ešte si aj odnesú nášivku splnenej odborky. Že nemáš svoju družinu, alebo si myslíš, že vás je málo? To vôbec nevadí, počet členov v družine nie je limitovaný, avšak odporúčanie je minimálne jeden radca na desať členov. Družiny môžete poskladať aj z viacerých družín vo vašom zbore.

DVV-čka sú voľným pokračovaním Včielkarsko vĺčiatských dní organizovaných pred covidom-19, ktoré mali veľký úspech a veríme, že naň úspešne nadviažeme.

Kedy: 5. – 7.4. 2024
Kde: v Trenčíne(ZŠ Veľkomoravská 12)
Cena: 25 € vĺča/včielka, 15 € radca
Téma: odborka archeológ

Ako sa prihlásiť: vyplň prihlášku TU

Pre viac informácii sleduj naše sociálne siete: Instagram Dni vĺčat a včielok

Prihlasovanie končí naplnením kapacity 150 účastníkov alebo 17.3.2024.

Autor: Ivan Štefánek – koordinátor tímu Dni vĺčat a včielok