Tento rok v Bratislave… nabudúce u teba?

Pozvánka
532

Sympózium – Konferencia, ktorá Ťa dostane, je späť a my o nej prinášame ďalšie užitočné informácie. Priprav sa spolu s nami na jedinečný zážitok plný networkingu, osobného rastu, super inšpirácií a podnetných diskusií.

Aké miesto ťa čaká?

Pre 7. ročník Sympózia máme vybavený parádny priestor Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa v Bratislave. Môžeš sa tešiť na školu, ktorá dýcha otvorenosťou, správnou dávkou punkáčiny, komunitným životom a partnerským prístupom. 

Tento rok v Bratislave… nabudúce u teba?

Tento rok bude Sympózium v Bratislave… nabudúce u teba? Poznáš zaujímavý priestor, ktorý má k dispozícii veľkú miestnosť pre aspoň 200 ľudí, niekoľko ďalších miestností pre cca 20 ľudí, možnosť prespať v danej lokalite alebo v blízkom okolí a dostať varenú stravu v dostupnej vzdialenosti? Myslíš si, že by priestor mohol byť cenovo dostupný? Daj nám tip a možno sa o rok uvidíme práve tam! Svoje tipy nám môžeš poslať na sociálnych sieťach – Facebook & Instagram alebo na email sympotaci@skauting.sk.

Kde presne to bude?

Všetko na jednom mieste

Na tohtoročnom Sympóziu si zažijeme komfort toho, že budeme mať všetko na jednom mieste. Celodenný program, ubytovanie aj stravovanie bude na škole, ktorá sa cez víkend 4. – 7. 10. stane epicentrom rozvoja skautských dobrovoľníkov. Do budovy školy sa zároveň dostaneš ľahko hromadnou dopravou z hlavnej vlakovej aj autobusovej stanice. 

Ako to bude s tým ubytovaním?

Možno si zažil/a koronové Sympózium alebo nemáš žiadnu skúsenosť so Sympóziom. Počas celej akcie budeme účastníkom zabezpečovať ubytovanie a to v triedach priamo na škole. Ak by ti zjednodušilo cestovanie, mať možnosť prespať niekde zo štvrtka na piatok alebo z nedele na pondelok, ozvi sa nám a pokúsime sa ti pomôcť so zháňaním útočišťa.

Máš k Sympóziu nejakú otázku alebo podnet? Neváhaj nám napísať na sociálnych sieťach – Facebook & Instagram alebo na náš email – sympotaci@skauting.sk 

Mix obsahov, foriem, atmosfér a predovšetkým ľudí. Priestor na stretnutia, spoznanie, inšpiráciu, motiváciu, osobný aj skautský rozvoj, vzdelávanie.
ZDIEĽAŤ