Presne o mesiac nás čaká najväčšie jamboree roka. Zúčastniť sa môže každý

  Promo
279

V októbri nás čaká celosvetové jamboree. JOTA-JOTI je najväčšou skautskou akciou na svete, ktorého sa zúčastní viac ako 1.3 milióna skautov zo 150 krajín. Skauti zo všetkých kútov Zeme sa počas jedného víkendu navzájom spájajú pomocou internetu a rádiových vĺn. Túto akciu si nemôžete nechať ujsť. Je to zážitok.

Ukážka nášiviek z minulých ročníkov JOTA-JOTI. Vpravo tá najnovšia, pre rok 2018.

Každoročne sa z množstva návrhov vyberá logo pre daný ročník tohto celosvetového jamboree, z ktorého následne vzniká aj oficiálna príležitostná nášivka. Rovnako je to aj tento rok a ScoutShop.sk si spoločne so Zahraničnou radou Slovenského skautingu pre vás pripravil špeciálnu ponuku. Pre všetkých, ktorí sa jamboree plánujú zúčastniť, následne sa ho aj zúčastnia a objednajú si tohtoročnú nášivku do 21. októbra má zľavu 25%. To znamená, že z pôvodnej ceny 2.00€ za nášivku zaplatíte len 1.50€.

Treba podotknúť, že doručenie nášivky môže nejakú dobu trvať. Všetko závisí od záujmu. Istý, menší počet kusov má ScoutShop.sk skladom a vie ich expedovať okamžite. Niektoré sú na ceste na Slovensko (nášivka cestuje až z Anglicka, z oficiálneho World Scout Shop) a ďalšie bude podľa potreby 21. októbra doobjednávať.