Patriot Bear Grylls si na stretnutie s kráľovnou obul poltopánky s britskou vlajkou

  Zaujímavosti
2352

Po prejdení najnáročnejších terénov na svete si Bear Grylls može dovoliť nosiť aj pohodlnú obuv. Avšak neohrozený dobrodruh sa rozhodol obuť si poltopánky so vzorom britskej vlajky na stretnutie s Britskou kráľovnou Alžbetou II. 37-ročný Bear bol koncom minulého roka v Buckinghamskom paláci na recepcii pre najodvážnejších cestovateľov Británie, kde zahviezdil svojími vlasteneckými topánkami.

Náčelník britských skautov bol hrdý na svoju obuv, ktorú opísal ako ideálnu pre návštevu u kráľovnej. Grylls povedal, že tieto jeho mokasíny boli vianočný darček od jeho manželky Sáry a dodal: „Ak nie je možné nosiť topánky s britskou vlajkou v Buckinghamskom paláci, tak kde inde ich môžete nosiť?

Kráľovná sa podelila o vtip s Bearom a ďalšími hosťami.

Bear Grylls s jeho vlasteneckými topánkami v Buckinghamskom paláci.

„Som veľký vlastenec a nosím tieto topánky všade, ale je to prvýkrát, čo som sa v nich cítil konečne na 100% pohodlne.“
Beara sa už predtým ukázal v jeho národných topánkach na odovzdávaní cien The Global Angel Awards v hoteli Park Plaza vo Westminster Bridge.

Bear v rozhovore prezradil, že moderátor diskusnej relácie Jonathan Ross si priniesol hodvábne pyžamo na prenocovanie na skalnej stene, keď ho Bear vzal na jeho životné dobrodružstvo v rámci nového televízneho seriálu Wild Weekends With Bear Grylls (Divoké víkendy s Bearom Gryllom).
Grylls vraví: „Spali sme v jaskyn asi 60 metrov nad zemou uprostred skalnej steny. Na dve sekundy som sa obrátila on sa prezliekol do hodvábneho pyžama a županu.“

Neohrozená parta cestovateľov s kráľovnou Alžbetou II.

V prvom diely, ktorý bol odvysielaný na 4 kanáli (Cannel 4) na prvý sviatok vianočný, bola komediálna herečka Miranda Hart, ktorá čelila jej najväčšiemu strachu pri potulkách majestátnymi Švajčiarskymi Alpami spolu s Bearom Gryllsom.

Grylls vzla moderátora Rossa do dažďových pralesov na sopečnom ostrove LaPalma na Kanárskych ostrovoch.V priebehu recepcie muž činu prezradil: „Veľmi sa mu to páčilo. Bolo to ťažké, ale naozaj žiaril. „

Ďalšími hosťami v Buckinghamskom paláci boli Brian Jones, ktorý spolupilotoval prvý balón, ktorý obletel zemeguľu, prvá astronautka Británie Helen Sharman a Rebecca Stephens, prvá Britka ktorá zdolala Everest.

Zdroj: dailymail.co.uk

ZDIEĽAŤ