Júnové zahraničné novinky

Zahraničie
401

Zahraničná rada Slovenského skautingu Vám prináša tie najdôležitejšie novinky z diania svetových skautských organizácií WOSM, WAGGGS a ICCS/ICCG, ktorých sme ako Slovenský skauting členom.

Last call na Explorer Belt 2024

Ako už isto vieš, v auguste sa koná skautská akcia, ktorá nemá konkurenciu. Plánujete si v podstate všetko sami s malou partiou, chodíte kade tade po cudzej krajine a maximálne sa držíte zopár úloh, ktoré vám okoreňujú celý zážitok. Tak prečo nie? Máme pred sebou posledných pár dní na prihlásenie sa, tak si to nenechajte ujsť, pretože toto bude zaručene zážitok na celý život. 

Viac na: https://www.skaut.sk/zahranicie/31107/poputuj-toto-leto-s-explorer-beltom-do-rumunska/

Prihlasovanie do konca júna na tomto odkaze.

Minulé novinky

V májových zahraničných novinkách je spomenutých ešte dosť veľa zaujímavých ponúk, ktoré stoja za pozornosť. Ak ste ich teda zmeškali, stále sú aktuálne a teda odporúčam venovať im chvíľku času.

Zvažuješ dobrovoľníčenie v ZR?

Pokiaľ si nadšenec do zahraničia, máš skúsenosti so zahraničnou dimenziou v skautingu alebo akýkoľvek nápad, ako by si mohol prispieť do fungovania Zahraničnej rady v Slovenskom skautingu, veľmi radi ťa u nás privítame. Každý s dobrým nápadom je vítaný.

Pokiaľ ťa ponuka zaujala, napíš na international@skauting.sk

Predsedníčka Zahraničnej rady
ZDIEĽAŤ