Podporte skautov na ich ceste do Južnej Kórey!

Skauting, Zahraničie
467

Skauti z celého Slovenska sa chystajú už toto leto na svetové Jamboree do Južnej Kórey. Pomôž im aj ty splniť si ich sen. 

Na Jamboree môžu mladí ľudia spoznať rôzne iné kultúry, odniesť si množstvo nových zážitkov a priateľstiev. Títo mladí ľudia sú nielen budúcnosťou Slovenského skautingu, ale aj Slovenska. Preto im umožnime spoznať ďaleký svet, a čo najlepšie reprezentovať ten náš.

Keďže manažment kontingentu a cesta do Kórey je finančne náročná, budeme potrebovať aj vašu podporu. Celkové náklady na tento projekt sú 5000€. Na Jamboree v Južnej Kórey bude cestovať 54 účastníkov a náklady na deň na jedného človeka sú 93€. Celá cesta jedného mladého človeka stojí 1700€. Vďaka vašej pomoci, budeme schopní pokryť časť nákladov na túto dlhú cestu a taktiež na reprezentačné materiály.

Pre Slovenský skauting je toto stretnutie veľkou príležitosťou reprezentovať slovenskú kultúru v zahraničí. Vďaka tejto skúsenosti sa naučia pracovať v medzinárodnom prostredí a zlepšia si komunikáciu v cudzom jazyku. Okrem iného sa prirodzene naučia tolerancii a rešpektu k neznámemu. 

Zúčastniť sa Jamboree môžu účastníci len raz za život a to z kapacitných dôvodov tohto výnimočného svetového stretnutia. 

Prispej na cestu! 

https://skauting.darujme.sk/skauti-na-jamboree/

ZDIEĽAŤ