Zahraničné novinky 6/22

  Pozvánka, Zahraničie
866

Zahraničná rada Slovenského skautingu Vám prináša tie najdôležitejšie novinky z diania svetových skautských organizácií WOSM, WAGGGS A ICCS/ICCG, ktorých sme ako Slovenský skauting členom.

Prihlasovanie pre IST na WSJ 2023 do Kórey je tu!

Chceš ísť do Kórei na jamboree, no už nemôžeš byť účastník? Staň sa súčasťou International Service Team (IST) a zaži túto jedinečnú akciu na vlastnej koži z druhej strany.

Kde: SaeManGeum, Južná Kórea
Kedy: 1. – 12. august 2023
Koľko: 1500€

Prihlásiť sa môžeš na tomto odkaze.

Prečítaj si viac o jamboree tu.

Pomôž nám zlepšovať sa!

Povedz nám čo môžeme robiť lepšie! Venuj 5 minút svojho času dotazníku a pomôž tak sebe i nám!

Vyplň dotazník.

Ďakujeme!

Azimuth – O krok bližšie k zahraničiu

Počul/a si už o Azimuthe? Pomocou tejto novej internetovej platformy si nájdeš ubytovanie, pen friends, jamboree, zahraničné akcie, exchanges (medziorganizačné výmenné pobyty), zahraničné tábory a mnoho ďalšieho, stačí pár klikov!  

Azimuth Ti uľahčí život aj keď vlastníš skautskú chatu, táborisko, hľadáš kamoša na dopisovanie alebo hoci aj zahraničného skauta na tábor. Na portáli vieš ako vyberať, tak aj ponúkať. 

Podmienka je jediná – byť registrovaným členom Slovenského skautingu. 

Registruj sa už teraz na stránke https://www.azimuth-weconnect.eu/en/ a buď o krok bližšie k zahraničiu! 

Na ktoré Jamboree ísť? 

Ešte nie si rozhodnutý/á, na ktoré jamboree poputuješ? Nestihol/a si sa prihlásiť včas? Pozri si tento praktický zoznam jamboree 2022 plný takých, ktorých sa ešte stále môžeš zúčastniť! 

POZOR!

Páčia sa ti Zahraničné novinky? Pridaj sa do FB skupiny Medzinárodná dimenzia skautingu, kde budeš dostávať spoľahlivé informácie o príležitostiach v zahraničí každý týždeň.