Chceme TEBA na The Academy 2021

  Zahraničie
853

Udržateľnosť, rozvoj, komunita, nábory, vedenie, ak sú ti tieto slová blízke, poď objavovať nové veci za hranice neznáma vďaka The Academy 2021 a získaj kvalitné vedomosti.

Čo je The Academy?

Je to jedinečné podujatie Scout and Guide, ktoré poskytuje vysokokvalitné školenia v súlade s hlavnými prioritami európskych regiónov WAGGGS a WOSM. Pre Teba to znamená super príležitosť vzdelávať sa, nadväzovať zahraničné vzťahy a, v neposlednom rade, zažiť medzinárodnú dimenziu skautingu zo stoličky v Tvojej izbe.

The Academy je navrhnutá tak, aby Ti poskytla možnosť vybrať si cestu vzdelávania podľa Tvojich osobných potrieb, no taktiež aj podľa potrieb Tvojej organizácie/jednotky. Viac o podujatí sa dozvieš TU.

Kedy, kde a čo tam?

Akcia potrvá od 27. októbra do 7. novembra. Účasť bude počas celého podujatia flexibilná s použitím virtuálnej platformy. Jediné, čo potrebuješ, je prístup na internet, počítač a štipku dobrodružného odhodlania.

Hlavné témy tohtoročnej akadémie:

  • System Gaia: zameranie sa na udržateľnosť, ciele trvalo udržateľného rozvoja, zapojenie komunity atď.
  • The Expanding Galaxy: zameranie sa na udržateľnosť členov a nábory (rast), advokáciu, vedenie atď.
  • Umbrella Constellation: zameranie sa na rozmanitosť, začlenenie a účasť mládeže.

Program Academy je variabilný a každý si príde na svoje. Ide však o tímové podujatie, a preto netreba zabúdať na tímového ducha a spoluprácu!

Si náš človek práve TY?

Keďže je počet miest, ktoré môže SLSK obsadiť, obmedzený, hľadáme 5 perzistentných, komunikatívnych a ambicióznych ľudí do posádky, ktorú vyšleme na tohtoročnú misiu. Vieš hovoriť po anglicky a trúfaš si na neznáme? Vyplň PRIHLÁŠKU a očakávaj odpoveď od Zahraničnej rady. Registrácia je otvorená len do 6. 10. 2021!

Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ