JOTA-JOTI 2020 za nami, pozri si čo sa dialo

  Zahraničie
1291
Jamboree on the Air & Jamboree on the Internet (JOTA JOTI ), Scouts from Malaysian enjoy the Activities of the JOTA JOTI weekend 2017. Foto: WOSM

Tretí októbrový víkend sa už tradične konali JOTA-JOTI, najväčšie digitálne jamboree na svete. Počas neho sa skauti z viac ako 200 krajín spojili a vedno sa zapájali do aktivít, výziev, rozhovorov, on-line táborákov, talentových šou a súťaží. Uprostred globálnej koronakrízy tak táto akcia sprostredkovala mladým ľuďom po celom svete vzájomné spojenie, zážitky, nové priateľstvá a poznávanie skautských hodnôt.

Počas JOTA-JOTI sme mali možnosť zapojiť sa do množstva aktivít, ktorých bola skutočne pestrá ponuka. Tento rok sa ponúkali najmä zážitky zamerané na poznávanie prírody, zdravie a priateľstvá. Vieme, že sa do týchto aktivít zapájali aj slovenskí skauti a skautky – ak si medzi nimi bol/a aj ty, nezabudni si na pamiatku objednať zo Scoutshopu nášivku!

Živé šou zo záznamu

Na Facebooku aj YouTube boli počas JOTI vysielané živé šou, ktorým nechýbali špeciálni hostia, mladé talenty a zaujímavé informácie. Ak sa ti nepodarilo pozrieť si ich počas JOTA-JOTI, nezúfaj – pozrieť si ich môžeš aj zo záznamu (sú k dispozícii po anglicky).

Pozri si JOTA-JOTI aftermovie

Ak ťa JOTA-JOTI zaujíma a chceš mať prehľad o tomto ročníku, neprehliadni aftermovie.

Sleduj zahraničie

Chceš mať informácie o zahraničných príležitostiach, udalostiach a akciách z prvej ruky ešte keď sú teplé? Pridaj sa do facebookovej skupiny Medzinárodná dimenzia skautingu.

ZDIEĽAŤ