Zahraničné novinky 10/2019

  Zahraničie
616

Zahraničná rada Slovenského skautingu Vám prináša tie najdôležitejšie novinky z diania svetových skautských organizácií WOSM, WAGGGS, ISGF A ICCS/ICCG, ktorých sme ako Slovenský skauting členom.

JOTA – JOTI

Už tento víkend (18-20.10) sa zapojte do najväčšieho Jamboree na svete, ktoré spája až 2,5 milióna skautov. Zapoj sa sám alebo s celou družinou. Viac info.

Malaysian Scouts Celebrating Jota Joti in Kuala Lumpur

SCOUTMOOT

Prihlasovanie na svetový ScoutMoot v Írsku spustené! Nezmeškaj zvýhodnenú prvú vlnu prihlasovania. Pre viac informácií sleduj facebook kontingentu alebo napíš mail na scoutmoot@skauting.sk

ISCS – Medzinárodné tábory na Slovensku

Ak by ste chceli spestriť váš tábor zahraničnou návštevou, prihláste sa vyplnením tohoto formulára.

Viac info nájdete v tomto článku, prípadne sa pýtajte na international@skauting.sk.

Európske Jamboree 2020 – prihlás sa už dnes!

Koniec prihlasovania pre patroly sa predĺžil do konca októbra. Okrem teda nižšej ceny máš ešte pár týždňov na premyslenie si. Ale dlho neváhaj, lebo koniec prihlasovania klope na dvere!

  • Cena pre účastníkov: 480€
  • Deadline prihlasovania patrol: 30.10. 2019
  • Cena pre IST: 300€
  • Deadline prihlasovania IST: 31.12. 2019

Nová cena 480€ je naozaj neodolateľná vzhľadom na veľkosť akcie. Nezabudni, že na vytvorenie patroly potrebujete byť desiati(9 účastníkov a 1 radca, 18+) Minimálny vek účastnika ku dňu akcii je 14 rokov. Ak by si nemal patrolu, môžeš sa prihlásiť ako jednotlivec a my Ťa už niekde zaradíme. Ak si už medzi dospelými, nezúfaj. Okrem vedenia vlastnej patroly, ktorú si môžeš poskladať zo svojich kamarátov, Ti EuroJam ponúka možnosť zapojiť sa ako International Staff Team.

Viac sa dočítaš na www.ej2020.sk alebo fb.me/ej2020sk. Môžeš nám rovno napísať aj na team@ej2020.sk.

Avatar
tajomníčka Rady pre rozvoj a Zahraničnej rady Slovenského skautingu
ZDIEĽAŤ