International Scout Camp Slovakia sa vracia!

Zahraničie

Chceš získať nových zaujímavých kamošov zo zahraničia? Nemáš možnosť vycestovať? Stáva sa Váš tábor rutinou ? Potreboval by Váš program nejako oživiť? Presvedč oddiel a prihláste sa do ISCS! Získajte nezameniteľnú zahraničnú skúsenosť z pohodlia Vášho táboriska.

Že netušíš čo je ISCS? Nikdy si o tom nepočul? ISCS alebo International Scout Camp Slovakia. Áno, tušíš správne, má v tom prsty zahraničná rada. Ako každý rok, zahraničná rada ponúka jedinečnú príležitosť prijať na svoj tábor skautov z Európy. Je to jedna z najjednoduchších možností ako zažiť medzinárodný rozmer skautingu, spoznať nových kamošov a získať na skauting úplne nový pohľad.

Možno si hovoríš, že máš stále ešte čas, tábor je predsa až za pol roka. Mýliš sa, tábor je UŽ za pol roka a preto je na čase pracovať na tom, aby sa stal výnimočným a netradičným. Máš šancu zlepšiť svoje schopnosti komunikácie v angličtine, doplniť herný repertoár o nové zaujímavé aktivity a zároveň to všetko môžeš umožniť aj ostatným na tábore.

Ak Ťa ponuka zaujala, vyplň tento krátky formulár so základnými informáciami a my ho s ostatnými pošleme zahraničným skautským skupinám. Neváhaj, spoznať nových skautov nikdy nebolo jednoduchšie! Čas máš iba do 31. januára!