International Scout Camp Slovakia sa vracia!

  Zahraničie
436

Chceš získať nových zaujímavých kamošov zo zahraničia? Nemáš možnosť vycestovať? Stáva sa Váš tábor rutinou ? Potreboval by Váš program nejako oživiť? Presvedč oddiel a prihláste sa do ISCS! Získajte nezameniteľnú zahraničnú skúsenosť z pohodlia Vášho táboriska.

Že netušíš čo je ISCS? Nikdy si o tom nepočul? ISCS alebo International Scout Camp Slovakia. Áno, tušíš správne, má v tom prsty zahraničná rada. Ako každý rok, zahraničná rada ponúka jedinečnú príležitosť prijať na svoj tábor skautov z Európy. Je to jedna z najjednoduchších možností ako zažiť medzinárodný rozmer skautingu, spoznať nových kamošov a získať na skauting úplne nový pohľad.

Možno si hovoríš, že máš stále ešte čas, tábor je predsa až za pol roka. Mýliš sa, tábor je UŽ za pol roka a preto je na čase pracovať na tom, aby sa stal výnimočným a netradičným. Máš šancu zlepšiť svoje schopnosti komunikácie v angličtine, doplniť herný repertoár o nové zaujímavé aktivity a zároveň to všetko môžeš umožniť aj ostatným na tábore.

Ak Ťa ponuka zaujala, vyplň tento krátky formulár so základnými informáciami a my ho s ostatnými pošleme zahraničným skautským skupinám. Neváhaj, spoznať nových skautov nikdy nebolo jednoduchšie! Čas máš iba do 31. januára!

Časopis Médium
Články publikované pod autorstvom časopisu Médium sú texty určené pre cieľovú skupinu v roverskom veku, texty zo starších čísel časopisu, alebo texty bez uvedenia autorstva.
ZDIEĽAŤ