Táborová romantika v Dánsku!

  Zahraničie
1745

Navštív Houens Odde! Houens Odde je najväčšie skautské centrum v severnej Európe, a nachádza sa na krásnom polostrove v srdci Dánska, asi 10 km od mesta Kolding a 45 km od medzinárodného letiska Billund.

#skautskecentrummesiaca

Centrum je otvorené po celý rok. Naplánovať si tu môžete vlastný program a využiť v ňom aktivity, ktoré centrum ponúka, ako napríklad horolezectvo, lukostreľba, eko aktivity, remeselná dielňa, divadelné a hudobné hry a rôzne vodácke aktivity, nakoľko niektoré táboriská sú priamo pri vode. Ďalšou možnosťou je pridať sa ku plánovaným týždňovým programom, ktoré vám umožnia zažiť väčšiu interakciu s ostatnými táborníkmi. Program je vedený v angličtine a rôzne programové týždne sú špecifikované na rôzne vekové kategórie. Jedným z najpopulárnejších podujatí centra je Scout Scoop – medzinárodný Silvestrovský koncert! Len si predstavte oslavovať Silvester s 80 skautmi z celého sveta. Ak sa vám táto predstava pozdáva tak šup šup do Houens Odde!

Na Houens Odde pracujú po celý rok dánski a medzinárodní dobrovoľníci. Možnosti dobrovoľníčenia sú cez EVS (Európska dobrovoľnícka služba) a ESVP (Európsky dobrovoľný program). Zaži dobrovoľnćke dobrodružstvo v Dánsku, ktoré môže trvať niekoľko týždňov až 4 mesiace! Stačí im napísať email s dátumami, ktoré by ti vyhovovali a oni sa s tebou spätne spoja.

Interaktivna mapa centraMapa