Objednávka letáčikov a plagátov na Betlehemské svetlo 2015

  Ústredie
1962

Tak ako každý rok, aj tento Slovenský skauting pri príležitosti roznášania Betlehemského svetla vydáva tematické letáčiky, ktoré si môžu skautské zbory objednať a v predvianočnom čase distribuovať spolu so Svetlom.

Novinkou sú plagáty

Po niekoľkoročnej prestávke sme pre vás pripravili nový univerzálny plagát k Betlehemskému svetlu vo formáte A3, ktorý si môžete objednať spoločne s letáčikmi. Plagáty je tiež možné stiahnuť a vo farebne odľahčenej verzii vytlačiť tak ako tomu bolo doteraz.

medium-bs2015-plagaty-630

Plagát obsahuje priestor na doplnenie údajov o mieste a čase, kam Betlehemské svetlo prinesiete, či kde ho budete rozdávať.

Prostredníctvom tohto formulára si môžete do 25. novembra 2015 objednať želaný počet letáčikov a plagátov k Betlehemskému svetlu 2015, ktoré budeme následne posielať druhý decembrový týždeň.

Pozor! Objednávajte iba jeden krát za zbor!

Objednajte si aj náborový plagát

Plánujete do nového roka zvýšiť vaše počty? Tak keď už budete objednávať a my posielať, objednajte si tiež úplne nové plagáty formátu A3 určené primárne na školské nástenky.

medium-plagaty-dobrodruzstvo-630

Plagát obsahuje priestor na doplnenie kontaktov na váš zbor alebo informácie o čase a mieste družinovky kam potenciálnych záujemcov pozývate.

 

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ