Jarné čísla časopisov na ceste k vám

  Ústredie
2146

V priebehu budúceho týždňa (14. týždeň roku 2015) si budete môcť nájsť vo vašich poštových schránkach najnovšie čísla časopisov Džungľa, Skaut a Médium. Počas Veľkonočných sviatkov tak budete mať dostatok času a podrobné, a možno aj niekoľkonásobné prečítanie.

Jarný programový špeciál Skauta vám predstaví deväť nových odboriek, novú výzvu Kvapka krvi, či úplne nové ocenenie – Rád 7 ľalií. Dočítate sa a urobíte si prehľad v celej súčasnej ponuke ocenení, povieme si aký je vlastne rozdiel medzi odborkami a výzvami a v neposlednom rade, prečo sa vôbec do takýchto úloh púšťať. V rozhovore zasa spoznáte 14. Orlieho skauta a mnoho ďalšieho.

Zamysleli ste sa už prečo je vlastne skauting dobrý a čo dokáže dať človeku do života? V jarnom Médiu sme sa pozreli presne na túto problematiku. Ak chceme, aby skauting deti skutočne bavil, tak ho musíme našiť na mieru, ale na to potrebujeme deti naozaj poznať, resp. vzhľadom na proces premeny mladého človeka skôr spoznávať. Veď predsa usmerňujeme osobnosť a tak sa v tom musíme vyznať. Príbehy na záverečných stranách poznáme všetci, no poznáme aj ich autora? V rozhovore s Andym sa vám budeme snažiť priblížiť tohoto zaujímavého človeka s veľkým srdcom. Na 40 sa toho dočítate ešte veľa, ale to už neprezradím!

Ako je to s časopismi v rámci registrácie

V súčasnosti platí pravidlo, že časopisy posielame všetkým členom Slovenského skautingu (SLSK), ktorí sú v príslušnom roku zaregistrovaní. To znamená, že odo dňa prijatia registrácie na Ústredie a prijatia platby má každý člen SLSK nárok na časopis podľa svojho veku (od aktuálneho čísla) – v rámci registrácie a automaticky.

Vek 0 – 11 rokov > časopis Džungľa
Vek 12 – 17 rokov > časopis Skaut
Vek 18 + > časopis Médium

Všetky časopisy vychádzajú 4x / rok, vždy podľa aktuálneho ročného obdobia. Takisto dostane každý vodca okrem toho svojho Média aj Skauta / Džungľu, ak šéfuje vlčiackemu alebo skautskému oddielu.

Ak si želáte zmeniť časopis, ktorý Vám bol automaticky pridelený na základe veku, môžete nám dať vedieť e-mailom na ustredie@skauting.sk

Jesenné čísla – Džungľa, Skaut, Médium

Objednanie ďalších časopisov

Ak máte záujem doobjednať si viac kusov časopisu, ktorý dostávate, prípadne chcete okrem toho odoberať aj iný typ, môžete tak spraviť jednoducho – objednať si ich priamo na Ústredí.

Čo k tomu potrebujete?

Napísať na ustredie@skauting.sk nasledovné:

  • o aký časopis máte záujem
  • koľko kusov z daného časopisu by ste chceli
  • svoje údaje (meno, priezvisko, adresa na doručenie časopisu)

Príspevok za jeden ročník časopisu pre člena SLSK je vo výške minimálne 4€.
Príspevok za jeden ročník časopisu pre osobu, ktorá nie je členom SLSK je vo výške 8€.

Kompletné informácie o objednávke časopisov nájdete na www.skauting.sk.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ