Zľavová karta Exisport pre členov Slovenského skautingu!

Ústredie

Spoločnosť Exisport darovala všetkým registrovaným členov Slovenského skautingu lukratívnu Partnerskú kartu poskytujúcu najlepšie zľavy a výhody.

Výhody Partnerskej karty

• Poskytuje zľavu 5% na každý nákup v predajniach EXIsport alebo na www.exisport.com
  • Umožňuje využívať pravidelné akcie a výhodné ceny pre držiteľov kariet.
  • Získate zľavy na pobyty Citybreaks skrz Exitravel.sk
  • Vrátenie a výmena tovaru v lehote do 30 dní (tovar musí byť nepoškodený v originálnom balení)
  • ZADARMO odvoz tovaru z predajne domov (tovar v hodnote nad 100 EUR z lyže, inline korčule, fitnes stroje a ostatné športové vybavenie)
  • ZADARMO odvoz tovaru po oprave domov (tovar nad 200 EUR, zakúpený na kartu, ktorý je v záručnom servise, po servisnej oprave dodáme ZADARMO domov)

Partnerské karty vám boli zaslané spolu s registračnými známkami a členskými preukazmi zborovým vodcom.

V prípade, že plánujete využívať Partnerskú kartu, prosím, registrujte sa na stránke: www.onas.exisport.com/registracia