Pripravuješ tábor? Poď na webináre!

Ústredie
544
Foto: Mária Dirgová

Ak tento rok organizujete tábor či pomáhate s jeho prípravami, neváhajte sa zúčastniť webinárov, ktoré pre vás pripravujeme. Tešiť sa môžete na organizáciu tábora a bezpečnosti na tábore. Zavolali sme si pre vás aj skúsených hostí, ktorí vás prevedú jednotlivými témami. Vidíme sa?

Webinár Organizovanie tábora – na čo všetko je potrebné myslieť pri organizácii (hlavne administratívne) a aj tak vo všeobecnosti (skôr pre nových táborových vodcov).

Hosťami budú – skúsený táborový vodca, inštruktor – Tyči a bývalý člen Náčelníctva – Kwiki

Kedy: 3. 6. 2024 o 19:00

Webinár Bezpečnosť na tábore (prevencia) – bezpečné prostredie pre účastníkov, v prípade ohrozenia živlu – búrky či iné, v prípade že sa v oblasti nachádza medveď.

Hosťami budú – odborník na bezpečnosť – Káďo a odborník na medvede – Majo

Kedy: 10. 6. 2024 o 19.00
Kde: Google meet – online
Trvanie: cca 90 min.
Ako sa prihlásiť: na každý z nich prostredníctvom tohto formulára

Prihlasovanie sa uzatvára v deň daného webinára o 12:00

Každý rok po celom Slovensku zorganizujete približne 133 táborov, na ktorých sa zúčastní cez 5000 účastníkov. Čo teda vôbec nie je málo! Poďme si teda spoločne prejsť všetky organizačné pokyny, vypočuť si skúsených táborových vodcov a zodpovedať si nejaké otázky. Ak máte však toto v malíčku môžete sa tešiť aj na tému bezpečnosti na tábore. Určite si nejeden tábor kladiete otázku, čo ak vás príroda prekvapí? Neprekvapí, pretože vy budete pripravení!

Ústredie je výkonný orgán Slovenského skautingu, zriadený Náčelníctvom na pomoc so zabezpečovaním všetkých činností národnej úrovne Slovenského skautingu.
ZDIEĽAŤ