Na objednávku letáčikov a plagátov k Betlehemskému svetlu 2022 ostáva už len niekoľko dní

  Ústredie
1310

Tak ako každý rok, aj tento Slovenský skauting pri príležitosti roznášania Betlehemského svetla vydáva tematické letáčiky, ktoré si môžu skautské zbory objednať a v predvianočnom čase distribuovať spolu so Svetlom.

Ako na zborovú objednávku

Tento rok ostávame pri overenej schéme v podobne realizácie objednávok prostredníctvom skautského obchodu ScoutShop.sk. Maximálne dotované počty ostávajú nezmenené a letáčiky v počte do 400 kusov, plagáty k Betlehemskému svetlu do 10 kusov a náborové plagáty na podporu získavania nových členov do 5 kusov majú skautské zbory, ktoré sa do roznášania Betlehemského svetla zapájajú, zdarma.

Prosíme vás, aby ste už tradične brali do úvahy reálny počet tlačovín, ktoré potrebujete a neobjednávali maximálne počty, ktoré nevyužijete. Objednávajte len jeden krát za zbor. Duplicitné objednávky, žiaľ, nebudú akceptované.

V prípade potreby väčšieho množstva propagačných tlačovín sú vám k dispozícii ďalšie kusy, ktoré získate za výhodné ceny. Aj tento rok je teda bez obmedzení a so spolufinancovaním budeme môcť realizovať svoje veľké plány. K objednávke je tiež možné dokúpiť čokoľvek z ponuky internetového obchodu ScoutShop.sk (odosiela sa spoločne ako jedna objednávka po 5. decembri 2022).

Želaný počet letáčikov a plagátov k Betlehemskému svetlu 2022 si môžete objednať najneskôr do 4. decembra 2022 (prípadná úhrada za dodatočný tovar musí byť pripísaná na účet najneskôr v pondelok 5. decembra 2022).

Podrobný návod ako získať letáky a plagáty zdarma dostal každý zborový vodca na svoj e-mail (odoslaný 17.11. 2022; odporúčame pozrieť príp. spam) a rovnako je k dispozícii aj u každého oblastného koordinátora Betlehemského svetla. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na svetlo@skauting.sk.

K dispozícii sú okrem letákov a plagátov k Betlehemskému svetlu aj propagačné náborové plagáty, ktoré môže každý zbor získať grátis.

Plagáty k Betlehemskému svetlu

K dispozícii je aj tento rok univerzálny plagát k Betlehemskému svetlu vo formáte A3, ktorý si môžete objednať aj teraz spoločne s letáčikmi. Plagáty je tiež možné stiahnuť a vo farebne odľahčenej verzii vytlačiť tak ako tomu bolo doteraz.

Ekologické letáky

Pri otázke ako naložiť s letáčikmi v roku 2022 sme sa rozhodli ísť cestou kompromisu – letáky ponechať, avšak v ekologickej forme. Vytlačené sú teda na recyklovanom papieri a zmenšili sme aj plochu, ktorá je pokrytá farbou.

K dispozícii sú však aj zostatkové zásoby z minulých rokov. Tie, ako aj súčasné letáky sú formulované univerzálne, tz. že ich je možné použiť aj ďalší a ďalší rok a informácie na nich nijakým spôsobom neexspirujú.

Novinkou tohto roka je Betlehemský merch

Tento rok je to už 33. krát, čo bude Betlehemské svetlo na Slovensko. Pri takomto peknom, nie okrúhlom, no za to symbolickom čísle sme sa rozhodli pripraviť edíciu Betlehemského svetla, ktorá je niečím, čo si rozhodne tento projekt zaslúži.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ