Reklama na akcie v jarných skautských časopisoch

Ústredie

Plánujete, či už dokonca pripravujete nadupanú akciu pre svoju oblasť, či dokonca celé Slovensko? Nebodlo by vám trochu propagácie v skautských časopisoch formou reklamy?

Pre všetkých aktívnych roverov, či skautov, ktorí venujú svoj čas príprave podujatí pre ostatných tú máme lákavú ponuku. Keďže vieme, že získať dostatočný počet účastníkov na akciu býva neraz oveľa náročnejšie ako jej samotná príprava, tak chceme poskytnúť priestor v jarných časopisoch Skaut a Médium práve pre vaše dobré nápady.

Stačí ak do 10. februára 2020 napíšete svoj záujem inzerovať na emailovú adresu skaut@skaut.sk a priestor môže byť váš! Časopisy pôjdu do tlače v priebehu marca, v poštových schránkach budú na prelome mesiacov marec/apríl.

Technická špecifikácie reklamy: grafická reklama rozmeru 165x75mm (šírka x výška) + 4mm spadavka v 300dpi/krivky

Ukážky reklám z predchádzajúcich čísiel

skaut-casopisy-ukazka-tretinkovej-reklamy-1

skaut-casopisy-ukazka-tretinkovej-reklamy-2