Objednávka letáčikov a plagátov na Betlehemské svetlo 2018

  Ústredie
1401

Tak ako každý rok, aj tento Slovenský skauting pri príležitosti roznášania Betlehemského svetla vydáva tematické letáčiky, ktoré si môžu skautské zbory objednať a v predvianočnom čase distribuovať spolu so Svetlom.

Plagáty k Betlehemskému svetlu

K dispozícii je aj tento rok univerzálny plagát k Betlehemskému svetlu vo formáte A3, ktorý si môžete objednať aj teraz spoločne s letáčikmi. Plagáty je tiež možné stiahnuť a vo farebne odľahčenej verzii vytlačiť tak ako tomu bolo doteraz.

Betlehemské svetlo

Plagát obsahuje priestor na doplnenie údajov o mieste a čase, kam Betlehemské svetlo prinesiete, či kde ho budete rozdávať.

Zmena v objednávaní

Tento rok zavádzame v objednávaní novinku v podobne realizácie objednávok prostredníctvom skautského obchodu ScoutShop.sk. Letáčiky a plagáty sa tak už nebudú objednávať cez formulár, ale priamo cez internetový obchod. Maximálne dotované počty však ostávajú nezmenené a letáčiky v počte do 400 kusov, plagáty k Betlehemskému svetlu do 10 kusov a plagáty na podporu získavania nových členov Dobrodružstvo do 5 kusov majú skautské zbory, ktoré sa do roznášania Betlehemského svetla zapájajú, zdarma. Postup na objednanie bol zaslaný emailom kontaktným osobám z minulého roka (v prípade nedoručenia či neaktivity konkrétnej osoby kontaktujte marian.suvak@skauting.sk).

Prosím vás, aby ste už tradične brali do úvahy reálny počet tlačovín, ktoré potrebujete a neobjednávali maximálne počty, ktoré nevyužijete.

V prípade potreby väčšieho množstva propagačných tlačovín sú vám k dispozícii ďalšie kusy, ktoré získate za výhodné ceny. Tento rok je teda bez obmedzení a so spolufinancovaním budeme môcť realizovať svoje veľké plány. K objednávke je tiež možné dokúpiť čokoľvek z ponuky internetového obchodu ScoutShop.sk (odosiela sa spoločne ako jedna objednávka po 27. novembri 2018). K dispozícii sú vám košele, šatky (novinka!), nášivky, turbany a veľké množstvo skautských predmetov. Pevne veríme, že aj pre tieto dôvody túto zmenu v objednávaní oceníte.

Pozor! Objednávajte iba jeden krát za zbor!

Univerzálnosť letáčikov

Hoc sme sa snažili pripraviť minuloročné letáčiky čo najviac univerzálne, tak prekvapenie v podobe zmeny miesta odpálenia Svetla z Viedne na Linz spôsobilo, že obsahujú túto malú nezrovnalosť. Ak teda máte ešte nejaké z minulého roka odložené, tak by ich bola škoda vyhadzovať a je možné ich vzhľadom na ekonomickosť a ekologickosť použiť aj tento rok.

Objednajte si aj kolekciu náborových plagátov

Plánujete do nového roka zvýšiť vaše počty? Tak keď už budete objednávať a my posielať, objednajte si tiež plagáty formátu A3 určené primárne na školské nástenky. Tento rok sme dokonca k obľúbenému plagátu Dobrodružstvo pridali ďalšie dva, čím vznikla úplne nová séria náborových plagátov.

Dobrodružstvo

Plagát obsahuje priestor na doplnenie kontaktov na váš zbor alebo informácie o čase a mieste družinovky kam potenciálnych záujemcov pozývate.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ