Odoberaj Zvesti a vyhraj

  Ústredie
1745

Informačný newsletter Skautské zvesti je súhrnom informácií a článkov, ktoré sú verejne publikované na našich internetových stránkach. Odosielame ho jeden krát mesačne vo štvrtok, zvyčajne druhý v mesiaci.

Aktualizuj svoj súhlas a odoberaj skautský newletter.
Tvoje osobné údaje budú v bezpečí.

Od tohto piatku, 25. mája 2018, sa bude ochrana osobných údajov fyzických osôb v Slovenskej republike riadiť novými pravidlami vychádzajúcimi z nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR), konkrétne nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.

Ak si praješ aj naďalej dostávať od nás informačný newsletter Skautské zvesti, tak potvrď svoj súhlas. Ak tak neurobíš, už ti ďalej nebudeme posielať e-maily a tvoje kontaktné údaje vymažeme.

Ak si doposiaľ Skautské zvesti neodoberal, môžeš začať rovnako priamo tu udelením svojho súhlasu.

Samozrejme, aj po udelení súhlasu ho budeš môcť kedykoľvek zrušiť prostredníctvom odkazu, ktorý nájdeš v spodnej časti každého prijatého newsletteru.

Informácie o tom, ako spracúvame tvoje osobné údaje a aké máš v súvislosti s ochranou osobných údajov práva, si môžeš pozrieť na našej stránke.

Odoberaj a môžeš vyhrať

Zo všetkých odberateľov, ktorí nám udelia svoj súhlas na zasielanie skautského informačného newslettera – Skautských zvestí v termíne od 24. mája 2018 do 29. júna 2018 vrátane, vyžrebujeme 30. júna 2018 jedného výhercu, ktorý získa rámovú pílku Fiskars SW31.

Ďakujeme a tešíme sa, že ti budeme môcť zasielať aktuálne informácie zo skautského sveta.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ