Objednávka letáčikov a plagátov na Betlehemské svetlo 2016

  Ústredie
1268

Tak ako každý rok, aj tento Slovenský skauting pri príležitosti roznášania Betlehemského svetla vydáva tematické letáčiky, ktoré si môžu skautské zbory objednať a v predvianočnom čase distribuovať spolu so Svetlom.

Plagáty k Betlehemskému svetlu

Po niekoľkoročnej prestávke sme pre vás už minulý rok pripravili nový univerzálny plagát k Betlehemskému svetlu vo formáte A3, ktorý si môžete objednať aj teraz spoločne s letáčikmi. Plagáty je tiež možné stiahnuť a vo farebne odľahčenej verzii vytlačiť tak ako tomu bolo doteraz.

medium-bs2015-plagaty-630

Plagát obsahuje priestor na doplnenie údajov o mieste a čase, kam Betlehemské svetlo prinesiete, či kde ho budete rozdávať.

Prostredníctvom tohto formulára si môžete do 28. novembra 2016 objednať želaný počet letáčikov a plagátov k Betlehemskému svetlu 2016, ktoré budeme následne posielať v týždni od 12. decembra.

Pozor! Objednávajte iba jeden krát za zbor!

Objednajte si aj náborový plagát

Plánujete do nového roka zvýšiť vaše počty? Tak keď už budete objednávať a my posielať, objednajte si tiež plagáty formátu A3 určené primárne na školské nástenky.

medium-plagaty-dobrodruzstvo-630

Plagát obsahuje priestor na doplnenie kontaktov na váš zbor alebo informácie o čase a mieste družinovky kam potenciálnych záujemcov pozývate.

 

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ