Hľadanie zahraničného komisára pre WOSM skončilo – a úspešne!

Ústredie, Zahraničie

zahranicie-novy-komisar-wosm-fricoStal sa ním Richard Dvorský – Frico zo 104. Zboru Bratislava – Ružinov. Frico je aktívnym členom Zahraničnej rady a aj Bratislavskej skautskej rady. Každoročne sa zúčastňuje zahraničných expedícií a organizuje aj Roverský outdoorový kurz. Tohto roku bude reprezentovať Slovenský skauting na Európskej skautskej konferencii v Nórsku.

Veríme, že jeho pôsobenie ako komisár bude prínosné ako pre organizáciu, tak aj pre neho. Komisárčenie naplno preberie až po sneme 2017, dovtedy sa môžete so zahraničnými otázkami obracať aj na predsedu Zahraničnej rady – Mariána Leza – mafiána.