V marcových Zvestiach sme vám poslali prehľad toho najnovšieho

  Ústredie
1034

Posielali sme ich večer, ráno ste si ich našli vo svojich emailových schránkach – mimoriadne obsahovo rozsiahle už tretie tohtoročné Skautské zvesti, ktoré informujú o novinkách a aktuálnom dianí v Slovenskom skautingu.

Z obsahu

Výsledky ocenení Skaut roka, informácie a pokyny k tohtoročným 2 percentám a hlásení o činnosti za rok 2015, pokračovanie už 13. ročníka Odklínania hradov a mnoho ďalších informácií a pozvánok na kurzy a akcie…

 

Pozri si najnovšie číslo: Skautské zvesti 3/2016

 

Ak ešte Skautské zvesti neodoberáš, prihlásiť sa môžeš TU. Odteraz už budeš včas o všetkom dôležitom informovaný.

Zmena v odosielateľovi

Už koncom minulého roka sme zmenili v hlavičke emailu odosielateľa zo zvesti@scouting.sk na zvesti@skauting.sk. Zo skúseností vieme, že v rôznych etapách odosielania newslettera sa emailový klienti, prevažne však Gmail správali inak ako by sme chceli. Práve odosielateľ je jedným z faktorov, ktorý rozhoduje, či skončí email v doručenej pošte alebo v spame. Pri používaní kariet na automatické triedenie emailov v doručenej pošte Gmailu je možné Zvesti nájsť v karte s názvom reklama (jednoduchým pretiahnutím emailu na kartu „Hlavné“ si môžete zvoliť zaradenie pre doručovanie v budúcnosti). Poupravte si prosím vaše nastavené filtre zo zvesti@scouting.sk na zvesti@skauting.sk, alebo v prípade nedoručenia skontrolujte priečinok spam.

Veríme, že sa k vám Zvesti a informácie v nich obsiahnuté dostanú.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ