Poslali sme vám prvé tohtoročné Skautské zvesti

  Ústredie
1548

Posielali sme ich večer, ráno ste si ich našli vo svojich emailových schránkach – prvé tohtoročné Skautské zvesti, ktoré informujú o novinkách a aktuálnom dianí v Slovenskom skautingu.

Z obsahu

Detailné pokyny k registrácii, ktorá tento rok prebehne novou formou, na posielanie záverečných správ ostáva už len jeden deň, termín pre posielanie účtovnej závierky a zúčtovania so štátnym rozpočtom za rok 2015 je do 31. januára, nominujte svojich favoritov na Skautov roka, hľadáme nových tajomníkov pre Programovú radu a Radu pre rozvoj…

Zmena v odosielateľovi

Už koncom minulého roka sme zmenili v hlavičke emailu odosielateľa zo zvesti@scouting.sk na zvesti@skauting.sk. Zo skúseností vieme, že v rôznych etapách odosielania newslettera sa emailový klienti, prevažne však Gmail správali inak ako by sme chceli. Práve odosielateľ je jedným z faktorov, ktorý rozhoduje, či skončí email v doručenej pošte alebo v spame. Pri používaní kariet na automatické triedenie emailov v Gmail doručenej pošte je možné Zvesti nájsť v karte s názvom reklama (jednoduchým pretiahnutím emailu na kartu „Hlavné“ si môžete zvoliť zaradenie pre doručovanie v budúcnosti). Poupravte si prosím vaše nastavené filtre zo zvesti@scouting.sk na zvesti@skauting.sk, alebo v prípade nedoručenia skontrolujte priečinok spam.

Veríme, že sa k vám Zvesti a informácie v nich obsiahnuté dostanú.

Pozri si najnovšie číslo: Skautské zvesti 1/2016

 

Ak ešte Skautské zvesti neodoberáš, prihlásiť sa môžeš TU. Odteraz už budeš včas o všetkom dôležitom informovaný.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ