Daj nám feedback na časopisy a vyhraj nové tričko

  Súťaž, Ústredie
2500

Skautské časopisy dostávajú registrovaní členovia 4x ročne priamo do svojich poštových schránok podľa vekovej  kategórie do ktorej spadajú. Chceme vedieť ako sa vám páčia, čo radi čítate a či ste spokojní s tým, čo dostávate.

Roverský časopis Médium má za sebou veľkú zmenu. Tento týždeň sa všetkým registovaným členom nad 18 rokov zasielalo už tretie číslo v novom dizajne. Zaujíma nás, či to, čo robíme, má svojich priaznivcov a  či ty, ako čitateľ, si s novým konceptom spokojný. Vyklikaním dotazníka nám daj vedieť, či sa ti nové Médium páči.

Časopis Skaut pre vekovú kategóriu 12 až 17 rokov na rozdiel od Média vychádza už niekoľko rokov vo farbe. Ako hodnotíš to, čo 4x za rok pred sebou vidíš po textovej a grafickej stránke? Máš možnosť povedať, ktoré rubriky ťa zaujímajú a ktoré nie. Budeme sa tak vedieť lepšie zamerať na to, čo čitateľov baví a posúvať sa v tomto smere.

Vyplniť dotazník

 


skaut-3cko-fialove-webNa záver bude losovanie

Aby sme aspoň trošku odmenili váš čas, ktorý investujete do vyplnenia dotazníka, vyžrebujeme troch z vás, ktorí do 16. októbra odošlete svoje odpovede.

Medzi cenami nájdete:
1. nové tričko „skauting“ – pripravované fialové tričko s populárnym motívom, ktorý ste doposiaľ mohli vidieť len na sfaffáckych mikinách na akciách ako je Družina roka, či radcovské fórum,
2. nôž Mora Q511 – kvalitný švédsky nôž s čepeľou z leštenej uhlíkovej ocele,
3. ponožky s logom Skaut – legendárne ponožky, ktoré musí mať každý skaut vo svojej výbave.
BONUS: za každých začatých 100 odpovedí pridáme do zoznamu cien ďalšiu náhodnú výhru. Motivovať teda k vyplneniu svojich členov sa oplatí!


Vyplniť dotazník

 

skaut-3cko-fialove-web

 

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ