3 tipy ako získať kód do Storočnicovej hry

Súťaž
1903

Pred dvoma týždňami sme odštartovali Veľkú storočnicovú hru. K dnešnému du ju hrá už cez 230 ľudí a ak ešte nie si medzi nimi, tak neváhaj a poď hrať.

Aktivovaných bolo už cez 650 kódov v hodnote viac ako 1200 kreditov. Aby si sa vedel zorientovať v tomto svete virtuálnych odmien, tak máme pre teba krátke 3 tipy ako sa dostať o niečo skôr k tebou vytúženým cenám v Storočnicovom e-shope.

Tip 1: Časopis Skaut

Nalistuj si posledné, jarné číslo Skauta v ktorom nájdeš kód s doposiaľ najvyššou hodnotou akú sme tu mali. Časopis je určený pre vekovú skupinu skautov, tj. 11-17 rokov. Ak si teda starší či dokonca mladší a Skaut ti domov nechodí, skús sa u vás v zbore popýtať. Možno ti ho niekto požičia.

Tip 2: Staň sa fanúšikom

Byť v obraze je IN. A kde je človek viac v obraze ako na facebooku? Oficiálna fanpage Slovenského skautingu plná tých najaktuálnejších noviniek sľubuje za pridanie sa kód so zaujímavým počtom kreditov. Ak tam ešte nie si, tak sa určite pridaj.

Tip 3: Odfoť sa!

24. apríl je deň venovaný nášmu patrónovi sv. Jurajovi. Keďže tento rok Slovenský skauting oslavuje 100 rokov skautingu na Slovensku, tak budú tieto oslavy o niečo zaujímavejšie ako tie minulé. Všetci skauti si dajú skautskú šatku a pôjdu s ňou do školy, do práce, no proste všade. Na www.storocnica.sk v článku „Pošlite nám svoju fotku so skautskou šatkou. Odmeníme vás!“ nájdeš formulár do ktorého, keď pridáš svoju fotku so skautskou šatkou podľa inštrukcií, dostaneš ďalší a myslím že lukratívny kód.

Hraj na www.storocnica.sk!