Veľká storočnicová hra sa začína!

Súťaž
1573

Je úžasné, že Slovenský skauting môže tento rok osláviť tak krásne výročie, akým je „100 rokov skautingu na Slovensku“. Pri tejto jedinečnej príležitosti máte možnosť stať sa nielen súčasťou osláv, ale aj vďaka „Veľkej storočnicovej hre“ si odložiť nejakú peknú pamiatku, ktorá vám to všetko bude pripomínať.

V tejto hre vyhráva každý. Teda lepšie povedané – každý, komu sa chce. Máme pre vás pripravených (a ešte stále pripravujeme) množstvo originálnych storočnicových predmetov, darčekov a výhier. Medzi nimi nájdete aj hromadu zážitkov, ktoré si uchováte vo svojich spomienkach navždy. Ponuka bude pestrá, stačí je len vybrať a zbierať.

Zbierajte kódy

Výhry budú lákavé. Ale ako sa k nim dostať? Úlohou každého, kto bude chcieť niečo vyhrať, je zbierať špeciálne kódy. Tie budú na základe náročnosti získania rozdelené do troch bodových hodnôt.

Ako zbierať

Špeciálne kódy nájdeš takmer všade. Od časopisov, cez internetové stránky až po veľké národné akcie, ktoré sa do osláv storočnice zapojili. Výnimkou nebudú ani kódy ako odmeny v súťažiach. Treba byť pozorný a sledovať, čo sa okolo teba deje. O nových kódoch, ktoré uzreli svetlo sveta, nájdeš podrobný prehľad na storočnicovej stránke www.storocnica.sk v časti „Veľká storočnicová hra“.

Načo mi to všetko bude?

Ako už bolo spomenuté, jednotlivé kódy v sebe ukrývajú rôznu bodovú hodnotu. Tvojou úlohou bude vždy, keď získaš nový kód, zadať ho vo svojom účte na stránke hry. Body sa ti budú zrátavať a tvoje šance niečo získať sa budú zväčšovať. Výška bodov, ktorú budeš potrebovať pre svoj vyhliadnutý darček, bude rôzna.

Na aké výhry sa môžeš tešiť?

Na internetovej stránke Veľkej storočnicovej hry nájdeš pestrú ponuku, ktorá sa bude v priebehu roka dynamicky meniť. Niektoré veci budú pribúdať, iné zasa ubúdať. Veľmi dôležité je spomenúť fakt, že všetko v ponuke bude výhradne v limitovanom počte. Niektorých cien bude niekoľko desiatok, no iných len pár kusov.

Obzvlášť sa môžete už teraz začať tešiť na sériu zaujímavých zážitkových výhier. Pre zaujímavosť a ilustráciu: v ponuke bude napr. obed s riaditeľkou ústredia SLSK, súkromná prehliadka archívov skautského múzea v Ružomberku, fotografia na titulke časopisu Skaut alebo aj stretnutie s členom náčelníctva, ktorý za teba úrobí družinovku či oddielovku. A to je len začiatok.

Špeciálne odmeny

Odmenený bude každý už počas roka. Chceli by sme však oceniť aj tých najúspešnejších a najväčších zberačov. Ku koncu roka 2013 vyžrebujeme 10 výhercov zo všetkých zapojených, ktorým sa podarilo získať minimálne polovicu zo všetkých kódov. Bez odmeny neostanú ani prví traja najlepší hľadači kódov.

Hraj na www. storocnica.sk!

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ