Zapoj sa do súťaže a vyhraj super ceny!

  Súťaž
1435

Slovenský skauting sa už tretíkrát zapája do osláv sviatka Giving Tuesday. Priložte s nami ruku k dielu a pomôžte nám rozšíriť túto myšlienku do sveta. 

Čo je to ten Giving Tuesday?

Giving Tuesday vznikol v roku 2012 ako odpoveď na nákupný ošiaľ Black Friday či Cyber Monday a dnes je známy po celom svete. V tento deň sa oslavuje štedrosť, dávanie a dobrovoľníctvo. Tento rok sa bude konať 29. novembra 2021 a Slovenský skauting bude jeho súčasťou.

Ako nám môžeš pomôcť ty a vyhrať pri tom super ceny?

Naším cieľom je získať financie na kurzy plus, ale taktiež zvýšiť povedomie o skautingu a o tom, čo robíme. Tu potrebujeme aj pomoc váš všetkých. 

Tvojou úlohou bude pridať skautskú fotku (seba, nášivky, alebo rovnošaty) na svoj instagram počas sviatku Giving Tuesday – 29. novembra 2022. Pod fotkou napíš, aká bola tvoja obľúbená výzva či odborka a čo si sa pri nej naučil/a. Ku fotke nezabudni pridať hashtag #givingtuesdayslsk a označiť @slovensky.skauting, aby sme ťa pri žrebovaní vedeli nájsť.

Výsledky náhodného losovania súťaže zverejníme 1. decembra 2022. Losovať budeme medzi všetkými fotkami, ktoré budú označené hashtagom #givingtuesdayslsk.

Traja vylosovaní výhercovia získajú:

  • poukážku do ScoutShopu v hodnote 30€
  • Nerezový hrnček a drevený odznak Skauting je dobro.
  • Knihu podľa tvojho výberu. (Dostupné sú: Veľký ilustrovaný atlas sveta a vesmíru, Prírodné bohatstvá zeme, Urobte si Vianoce, Premeny planéty zem, Darca, Do výšok zdvíhajte krov, Tesári a Seymour: úvod.)