Chceš vyhrať Spork Original od Light my fire?

Súťaž

Ak chceš vyhrať tento švédsky zázrak lyžico-nožo-vidličku od Light my fire, tak si na správnom mieste. Čítaj ďalej a dozvieš sa viac.

Všetko čo musíš urobiť je prelistovať si najnovšie zimné číslo časopisu Skaut a napísať nám do komentára (buď tu pod článkom, alebo na facebooku), ktorý článok sa ti páčil najviac. Zo všetkých komentárov vyberieme v pondelok 19. 12. 2011 náhodne jeden, ktorého autor získa spomínaný Spork Original.

Čo to vlastne môžem vyhrať?

Spork Original je elegantná kombinácia lyžičky, vidličky a noža, ktorá prináša trochu civilizácie do divočiny a trochu divočiny do civilizácie. Vytvorené špeciálne pre spoločnosť Light My Fire škandinávskym návrhárom Joachimem Nordwallem. Spork je úžasná pomôcka – vojde sa do batohu, vrecka, do piknikového koša, kabelky alebo aktovky.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku