Vyhraj knihu Prašina, ktorá ťa vezme na tajuplné miesto uprostred Prahy

  Súťaž
1820

Na našich sociálnych sieťach sme vám začiatkom týždňa dávali do pozornosti besedu s autorom a ilustrátorom knihy Prašina. Boli sme tam, nevideli sme vás, tak sme vám vzali podpísaný výtlačok aj so špeciálnou autorskou kresbou.

V knihe Prašina ide o mimoriadne napínavý knižný príbeh blízky štýlu Jaroslava Foglara, ktorý čitateľa vezme priamo do srdca súčasnej Prahy. Niekdajší skautský vodca a autor Vojtěch Matocha svojím debutom nadviazal na úspešnú tradíciu českej dobrodružnej literatúry pre mládež. Toto dielo zaujalo širokú čitateľskú verejnosť a získalo nomináciu na cenu Magnesia Litera.

Knižná beseda s autorom príbehu Vojtěchom Matochom a ilustrácií Karlom Osohom

Autor Vojtěch Matocha

Vyhraj špeciálny podpísaný kus s ilustráciou

Stačí ak nám do komentára pod fotografiami v príspevku na našom Instagrame napíšeš, kto je tvojím najdobdoružnejším skautským parťákom a tento špeciálny kúsok knihy Prašina môže byť tvoj. Žrebujeme už o týždeň, vo štvrtok 30. mája 2019 a v hre sú všetci autori komentárov pod týmto príspevkom.

Autorom ilustrácii a tiež tohto špeciálneho bonusu je Karel Osoha
Foto: Marián Suvák

Kniha už pozná svojho nového majiteľa

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Tento podpísaný výtlačok knihy Prašina s jedinečnou autorskou kresbou má už svojho majiteľa! 👉 📹 🏆 Tešíme sa, že máte takých skvelých priateľov, s ktorými bok po boku prežívate jedno dobrodružstvo za druhým. Výherkyni gratulujeme a pevne veríme, že knižku požičia aj svojej kamarátke. 📘 Napíš nám, prosím, do správ svoju adresu. Ak sa vám táto knižka páči a príbeh vás láka, tak ešte nejaké kusy s ďalšími kresbami máme. 😉👍 Zasúťažiť si o ne budeme môcť v letných číslach časopisov Skaut a Médium. 🌞 #skauting #skautSK #kniha #prasina #vojtechmatocha #karelosoha #sutaz #skauti #dobrodruzstvo #priatelia #vylet

Príspevok, ktorý zdieľa Slovenský skauting (@slovensky.skauting),

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ