Súťaž a videá z táborovej tour

Súťaž
1825

Letné skautské tábory sú už ďaleko za nami. Trochu nám ich snáď ešte pripomína toto príjemné teplé, takmer akoby letné počasie. To však podľa predpovedí už čochvíľa skončí. No netreba smútiť, pretože je tu pre vás niečo, čo vám pekné letné zážitky opäť pripomenie, i keď nebudú možno až tak úplne slnečné.

Predpokladám, že väčšina z vás si už vo svojich poštových schránkach našla najnovšie rozšírené jesenné číslo časopisu Skaut zamerané prevažne na tábory. Čo však papier neumožňuje a čo ste kvôli tomu nevideli sú videoreportáže z našej letnej Tour de TÁBORY 2011. Áno. Začíname s krátkym seriálom plným spomienok na dni strávené v podsadách, či típíčkách.

Už od 7. 10. 2011 budete môcť s istou pravidelnosťou nájsť na stránkach skaut.sk kompletné reportáže práve z vašich táborov. Tešíte sa?

Súťaž. Čítaj a vyhraj!

Ako bonus sme pre teba pripravili sedem jednoduchých otázok, súvisiacich s tohtoročnou „Tour de Tábory“. Ak si pozorne čítal najnovšie jesenné číslo Skauta, tak už isto vieš správne odpovede. Ak ešte nie, tak to rýchlo naprav, alebo si počkaj na všetky reportáže.

  1. Koľko táborov sme tento rok navštívili?
  2. Čo sa pieklo na tábore pri Závade pod Čiernym vrchom?
  3. Od koľkého roku táborí 73. zbor na svojom táborisku?
  4. Čím si prešli účastníci tábora 61. zboru Modrý oblak počas obdobia Grécka?
  5. Kto pomáhal so stavbou típí na táborisku pri rieke Vlára?
  6. Jeden z navštívených táborov mal na svojej bráne hojdačky. Vieš, koľko ich bolo?
  7. Čo sa odovzdávalo posledný večer na tábore pri Mojtíne?

Svoje odpovede, spolu s menom a zborom, nám pošli do 5. novembra 2011 na adresu skaut@skaut.sk. Zo všetkých správnych odpovedí vylosujeme jedného, ktorý získa zábavnú kartovú hru 6bere!