Pozri si trailer k pripravovanému skautskému dokumentu

  Som redaktor
1607

Iste si už nejaký čas nepočul o skautskom dokumente, avšak teraz máme pre teba novinku. Mladí tvorcovia dokumentu práve teraz zverejnili TRAILER k sľubovanému projektu.

  • Pokiaľ nevieš o čom je reč, najskôr si prečítaj predchádzajúci článok TU.

Prinášame bližšie informácie, priamo od tvorcov dokumentu

„Tak a nastal ten čas! Vypúšťame medzi Vás TRAILER k Skautskému dokumentu.

Iste sa pýtate, prečo až teraz. Odpoveď je celkom zložitá, ale pokúsime sa Vám to objasniť čo najlepšie. Dokument mal byť pôvodne zverejnený približne v období október až november 2019. Avšak sme si povedali, že by bolo vhodné do dokumentu zakomponovať aj zimné zábery a možno celý dokument, ešte viac prepracovať. Dlho sme nad tým uvažovali, ale myslíme si, že sme spravili dobre.

Trochu sme ale pozabudli na maturitné skúšky a prihlášky na vysoké školy. Tie sa nakoniec nekonali a sme tu… Sme v období, v ktorom je ďalšia prekážka. Aktuálny vírus, zatočil celým svetom. Preto sme sa rozhodli, že stanovíme pevný termín, kedy dokument uzrie svetlo sveta na 100% a hlavne za KAŽDÝCH okolností.

Dokument bude prvý krát zverejnený pre uzavretú verejnosť na Skautskom sneme, ktorý sa koná 9.-11. októbra 2020.

Široká verejnosť dokument uvidí hneď po sneme, to znamená 12. októbra 2020.

Vo výsledku to znamená to, že sme termín zverejnenia posunuli takmer presne o rok. Veríme ale, že to bolo to najlepšie rozhodnutie.

Uvidíte to predsa na vlastné oči.

Ďakujeme za trpezlivosť, ak sa Vám TRAILER páči, nezabudnite zanechať LIKE, KOMENTÁR, alebo ho rovno môžete zdieľať aj medzi vašich priateľov a ďalších skautov.“

ZDIEĽAŤ