Opäť pátrame po ďalších zboroch do rubriky Náš zbor

Som redaktor

Posledné roky sa nám spoločne darilo napĺňať obľúbenú rubriku s prezentáciami zborov. Na všetky sa však ešte nedostalo a preto pokračujeme. Hľadáme zbory do rubriky Náš zbor do jesenného, zimného čísla a na budúci rok 2020.

Ako na to

• stačí napísať na emailovú adresu skaut@skaut.sk a dohodnúť sa na čísle, v ktorom bude váš zbor v rubrike „náš zbor“
  • po dohodnutí dodať potrebné podklady

Čo budeme od vás potrebovať

• krátky textík o vašom zbore, predstavenie, zaujímavosti, fakty, či čokoľvek iné, čím by ste sa chceli prezentovať v rozsahu 2000 znakov vrátane medzier
  • fotku/vizualizáciu vašej zborovej nášivky (ak máte)
  • 12 až 20 fotiek vrátane krátkych popisov z vašej činnosti

Včielkarsko-vlčiacke družiny na nástenke v Džungli

Časopis Džungľa (pre deti vo veku do 10 rokov) pravidelne vo svojej rubrike „nástenka“ predstavuje včielky a vĺčatá z celého Slovenska. Je vo vašom zbore družina o ktorej sa ešte nepísalo? Dajte o nej vedieť na dzungla@skauting.sk a spravte z detí hviezdy najbližšieho čísla.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku