Skautujem doma: Poznáme víťazov kníh

Skautujem doma

Pred pár dňami sme spoločne s čitateľskými tipmi na toto obdobie vyhlásili jednoduchú a rýchlu súťaž o pár knižiek, ktoré v tomto čase potešia. Poznáme víťazov.

Úloha bola veľmi jednoduchá. Do 30. marca stačilo do komentára napísať aktuálne čítanú knihu.

Súťažilo sa na oficiálnom Instagramovom profile Slovenský skauting a na stránke skaut.sk na Facebooku. Ak nechcete, aby vám ušla ďalšia súťaž, určite oba tieto profily začnite sledovať.

View this post on Instagram

⏩SÚŤAŽ⏪ Čítaj pozorne ⏬ Čítanie nám pomáha rozširovať slovnú zásobu či zlepšovať sa v gramatike. Vďaka nemu sa nám tiež cibrí predstavivosť. Preto vám dnes prinášame ďalší tip na výzvu, ktorú si môžete bez problémov plniť aj v domácom prostredí. Volá sa KNIŽNICA. A spolu s ňou ponúkame na www.skaut.sk aj niekoľko námetov na knižky od zamestnancov Ústredia a členov Náčelníctva. 👍📚 ⏬⏬ Súťaž ⏬⏬ ➡️ Čo čítaš tieto dni ty? Napíš nám do komentára tvoju aktuálne rozčítanú knižku. ➡️ V pondelok 30. marca vyberieme piatich z vás, ktorým pošleme niečo dobrodružné do zásoby. 📗 #skauting #skautujemdoma #kniznica #skaut #skautSK #skauti #program #vyzva #citanie #knizka #sutaz 📷 @tina.suvak

A post shared by Slovenský skauting (@slovensky.skauting) on

Z Instagramu vyberáme

• @katkuuus_007
  • @terezia.hrabcakova
  • @tami.cikot@terezia_vilko
  • @katuska.kubik

Z Facebooku vyberáme

• Monika V.
  • Tímea O.
  • Viktória G.
  • Kurik M.

Gratulujeme a pevne veríme, že knižka, ktorú vám pošleme vám spríjemní niekoľko hodín.

Pošlite nám, prosím, na emailovú adresu skaut@skaut.sk vašu poštovú adresu (meno, ulica, číslo, mesto, PSČ), aby sme vám mohli knižky čím skôr doručiť. Teda, vzhľadom na aktuálne možnosti.

Marián Suvák - Punťo
Šéfredaktor časopisov Skaut a Médium.