Predstavujeme vám úplnú novinku pre radcov

  Skauting, Ústredie
2705

Na tohtoročnom Radcovskom fóre bola radcom a radkyniam z celého Slovenska predstavená úplná novinka na publikačnom poli Slovenského skautingu – Radcovský zápisník pre každého ambiciózneho radcu, ktorý chce svoju družinu posunúť ďalej a chce urobiť zo svojej družinovej činnosť niečo, na čo jeho členovia len tak ľahko nezabudnú.

„Je pred tebou krásne a veľmi zodpovedné poslanie: môžeš vyrábať zážitky, ktoré sa neskôr stanú spomienkami a premenia sa na silné priateľstvá. Je to príležitosť, ktorú nemá každý!“ (Pavol Šveda – PiTT, autor)

Radcovský zápisník okrem programových inšpirácii, rád, tipov a trikov ako pracovať so svojou družinou poskytuje radcom aj dostatok priestoru pre ich vlastné nápady. Samotný radca sa tak môže stať spoluautorom úspešnej publikácie, ktorá v družine nezapadne prachom. Práve naopak, vďaka týmto poznámkam sa z príručky stane personifikovaný materiál hodný radcovského dedičstva každej družiny.

skaut-radcovsky-zapisnik-2

Z obsahu

Aká dobrá je družina? Aký dobrý je radca? Družina ako tím. Plánujeme program. Družinovky. Výpravy. Osobný rozvoj. Družinový duch. Aktivitový receptár.

V príručke je podrobne rozobraných osem oblastí radcovského a družinového života, ktoré ponúkajú okrem metodickej časti aj konkrétne nápady a ukážky. Bonusom je aktivitový receptár bodovacích závodov, hier a aktivít na družinovky a výpravy. Dohromady viac ako 50 hotových funkčných inšpirácii pripravených na použitie.

Príručka má 144 plnofarebných strán v špirálovej väzbe.

Radcovský zápisník je možné zakúpiť: prejsť na e-shop ScoutShop.sk

 

skaut-radcovsky-zapisnik-3

skaut-radcovsky-zapisnik-8

skaut-radcovsky-zapisnik-7

skaut-radcovsky-zapisnik-5

skaut-radcovsky-zapisnik-4

skaut-radcovsky-zapisnik-10

skaut-radcovsky-zapisnik-6