Chcete dať deti k skautom? Pozrite sa čím žije internet a skauti!

  Skauting
4491

Za ostatné štyri dni sme mali možnosť vidieť ako sa naše facebooky zaplnili pohľadom na skauting a skautov ako takých v stand-up show Pančlajn, kde „Juro Šoko Tabaček na seba berie jednu zo svojich legendárnych šušľavých persón a rozpráva o zážitkoch chlapca, ktorý sa ocitol prvýkrát v skautskom tábore.“ (text: tv.sme.sk). Svojimi historkami, zrejme z dávnejšej doby dostal do kolien nejedného skauta, ktorému to až moc vierohodne pripomínalo mierne prikrášlenú realitu.

Za štyri dni viac ako 72 tisíc pozretí.

Ak ste ešte túto show nevideli, môžte si ju pozrieť nižšie. Príjemnú zábavu.

Zdroj: tv.sme.sk

Včera, v nedeľu 13.4. zasa vyšiel ako reakcia na Pančlajn blog-post Ľudmily Kolesárovej, ktorá sa na skauting díva trochu inak. Viac do hĺbky, čím odhaľuje to všetko krásne, nám známe, pod pokrievkou skautingu. Tak ako vám pri videu tiekli slzy od smiechu, tak pri blogu budú zasa od dojatia, že môžeme byť súčasťou niečoho tak fantastického.

Prečítajte si blog-post.

Za pätnásť hodín od publikovania skoro 7,5 tisíc čítaní, pričom za dnešné dopoludnie 3 000.

Treba uznať, že obaja autori svojich zážitkov, síce úplne diametrálne odlišných, v oboch prípadoch veľmi pozitívne zakričali do slovenského internetu, že „Byť skautom sa oplatí“.

A čo vy? Na čo by ste si zaspomínali, keby ste chceli niekomu odporučiť, nech dá svoje deti k skautom? Vaše zážitky môžte písať do komentárov nižšie.