Medzitáborová pošta 2012

  Skauting
1609

Aj keď sa v dnešnej dobe listy a pohľadnice už moc nepoužívajú, i tak ich všetci poznáme. Práve teraz prichádza čas túto poštovú službu trochu oprášiť.

Čo by ste povedali na to, keby si letné tábory medzi sebou písali listy, či pohľadnice? V susednej Českej republike existuje táto zaujímavá medzitáborová komunikácia už pár rokov a veľmi sa osvedčila. Poďme ju teda vyskúšať!

Je to zaujímavý spôsob ako osloviť nie len známych skautov, ale aj cudzie družiny, oddiely, či zbory. Možno práve jeden list začne vašu novú spoluprácu s nejakým zborom.

Inšpirujte sa! Bavte sa! Objavujte! Buďte v kontakte!

Chcete sa pridať?

Pokiaľ sa chcete do tohto projektu pridať a začať komunikovať práve takouto formou, tak neváhajte a prihláste sa. Stačí vyplniť tento formulár.

30. júna dostane kontaktná osoba, ktorá tábor prihlásila tabuľku s adresami iných prihlásených táborov a môže sa tak začať veselo komunikovať.

Ak budete súhlasiť, môžete vašu táborovú adresu zdieľať s našimi susedmi v Českej republike. Vaše šance na získanie nových priateľstiev sa tak omnoho zvýšia. A to sa oplatí!

Prihlasovací formulár nájdete TU. Stačí sa len zaregistrovať, napísať list a čakať odpoveď. Alebo… len čakať 🙂

Píšte čokoľvek!

Pri písaní pokojne popustite uzdu fantázie a v liste zdieľajte svoje zážitky, či inšpirácie na zaujímavé hry, alebo nejaký vydarený recept. Napíšte príbeh, nakreslite obrázok, napíšte pozdrav. Možností je naozaj mnoho.

Dajte o tom vedieť!

Ak sa váš tábor zúčastní medzitáborovej pošty, tak nezabudni o tom dať vedieť aj svojim skautským kamarátom, aby o tom vedeli. Čím viac táborov sa zapojí, tým to bude väčšia zábava.

Zdieľajte preto tento článok na sociálnych sieťach.

Šéfredaktor časopisu Médium a koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ