Najlepšie sú Čajky, doťahujú sa Medvede

Skauting
724

Po dvoch ukončených súťažných online kolách sa nám formuje zaujímavé poradie. Určite však nie je konečné a stálu sú v hre hráči, ktorí vedia zamiešať kartami. Áno, o tom je Družina roka 2012!

Čajky (64.2%), družina nám známa si tento rok poriadne nabrúsila zuby na prestížny titul Družiny roka, ktorý je v skautskom svete akýmsi puncom kvality určeným len pre tých najlepších. Patriť medzi tých najlepších je snáď snom každého jedného radcu, ktorý to chce so svojou družinou dotiahnuť čo najďalej.
V tesnom závese za skautkami z 25. zboru Vodopád zo Žiliny sú prievidzskí skauti zo 14. zboru – Medvede (58.9%), ktorým na prvé miesto chýba 5,3 percenta.
Pumy (55.8%) z Kežmarku, ktoré na známej sociálnej sieti nešetria svojimi silnými ambíciami sa do tretieho kola pustili po prepade svojej výbornej priečky až z piatej pozície, keď ich predbehli Puzzle (56.8%) z 1. zboru a Bieli vlci zo Žiliny (57.9%).

Aktuálny rebríček ponúka zaujímavé poradie, ktoré sa zaručene s vyhodnotením tretieho kola poriadne premieša. Bude to ešte napínavé.

Marián Suvák - Punťo
Šéfredaktor časopisov Skaut a Médium.
ZDIEĽAŤ