Zapoj sa do prieskumu o spokojnosti dobrovoľníkov

  Skauting
982
Foto: Hannah Busing

Chceš posúvať Slovenský skauting vpred? Máš jedinečnú príležitosť vyjadriť svoju spokojnosť alebo nespokojnosť spojenú s dobrovoľníctvom v Slovenskom skautingu. Vyplň krátky formulár a my budeme robiť všetko preto, aby si bol/a spokojnejší/ia.

Si dobrovoľník/čka v Slovenskom skautingu? Tak táto príležitosť je práve pre Teba!

Chceme, aby si sa cítil/a v našej organizácii čo najlepšie, no najlepšiu predstavu o tom, čo Ti chýba, aby si bol/a maximálne spokojný/á, máš ty!

Prieskum organizuje PF UMB v Banskej Bystrici v spolupráci s Platformou dobrovoľníckych centier a organizácií. Ich cieľom je zistiť, ako manažment práce s dobrovoľníkmi prispieva k motivácii, spokojnosti a udržaniu dobrovoľníkov v organizáciách. Tento výskum je súčasťou dizertačnej práce doktorandky Mgr. Daniely Ivanovej.

Dotazník treba vyplniť do 30.11. a vyplnenie dotazníku Ti zaberie max. 15 minút.

SÚŤAŽ!

Svojou účasťou v prieskume sa môžeš zapojiť do súťaže o produkty zo série – som skaut/ka zo scoutshopu. No keďže dotazník je úplne anonymný, potrebujeme, aby si sa odfotil/a s vyplnením dotazníkom s hashtagom: #skautdavaspatnuvazbu a oznacil/a @slovensky.skauting. Traja šťastlivci budú vylosovaní na záver prieskumu. (Ak vypĺňaš dotazník na mobile, stačí ak spravíš screenshot obrazovky – no na skautskú česť, že to bol tvoj dotazník!)

Tak neváhaj a radšej vyplň dotazník hneď teraz!

Ďakujeme, že nám pomáhaš zlepšovať starostlivosť o dobrovoľníkov a tým zvyšovať aj Tvoju spokojnosť!
#skautdavaspatnuvazbu