Družina roka 2021: registrácia je spustená

  Skauting
2582
Per aspera ad astra – Cez prekážky ku hviezdam

Aj tento rok opäť prichádza skvelá šanca získať titul Družina roka. Registrácia prebieha od 29. marca 2021 a pokračuje aj počas prvého online kola – najneskôr teda do 25. apríla. Zapojiť sa môže každá skautská družina, ktorá spĺňa podmienky súťaže. Všetky informácie o súťaži a prihlášku nájdete na stránke Družiny roka.

Cesta do vesmíru

Sever, juh, východ, západ… Vyzerá to tak, že na Zemi sme už preskúmali všetko a nemáme čo ďalej objavovať. Naozaj? Zdvihnime hlavy a pozrime sa na oblohu, Mesiac, hviezdy, Slnko… Pár ľudí sa tam už pozrelo, teraz sa však čoraz viac hovorí o cestovaní do vesmíru. Tak, ako aj na začiatkoch kozmického skúmania, aj dnes pri tom nemôžu chýbať skauti a preto hľadáme odvážne družiny, ktoré sa neboja hľadať nové výzvy, posúvať svoje hranice a rásť cez prekážky až… ku hviezdam.

Pridajte sa k nám a zapíšte sa do histórie!

Pravidlá súťaže

Družiny, ktoré sa chcú zapojiť, musia mať 5 až 7 členov vo veku 11 až 15 rokov. Presné pravidlá nájdete na webstránke. Registrovať sa môžete od 1. februára do konca 1. online kola – t.j. do 25. apríla. Ukážte, čo vo vás je!