Nová lesná škola otvára svoje brány

Pozvánka, Skauting
VLŠ Planéta

Predstavujeme Vám VLŠ Planéta – novú lesnú školu ktorá začína tento rok svojim prvým ročníkom. Planéta dopĺňa počet lesných škôl opätovne na tri – spolu so SELŠ a Safari.

Planéta je vodcovská lesná škola s letnou časťou. Skúšky na nej zložíte v tom istom kalendárnom roku ako ju absolvujete.

Mottom Planéty je: Tvoja lesná škola.

Bude zameraná na budúcich vodcov ako takých, bude sa snažiť poradiť im v oblastiach, ktoré využijú pri svojom vodcovaní. Poskytne priestor aj na zážitok a motiváciu. Vytvorí priateľstvá. Popri povinnom programe sa zameria aj na veci, ktoré budú zaujímať konkrétnych účastníkov.

Stretneš sa na nej s rovnocenným a individuálnym prístupom k Tvojim potrebám.

Prihlás sa už na jej prvý ročník, alebo o nej povedz kamarátovi. Prihlasovanie sa uzatvára 10. marca 2017. Prihlášku nájdeš tu a viac informácií na sociálnej sieti. Rovnako tam nájdeš aj termíny jednotlivých častí.

Ak chceš vedieť viac napíš nám na planeta@skauting.sk.