Štartuje ôsmy ročník Družiny roka

  Pozvánka, Skauting
1160

Jastrabi, Ha-Ha-Ha, Bobri, Čajky, Spoločenstvo prsteňa, Ovečky, Čierni vlci, a… možno práve vy! Kto bude ďalšou Družinou roka?

Po roku nadišiel ten čas! Čas pre všetky odvážne skautské družiny, aby sa opäť postavili na štartovaciu čiaru. Po minuloročnom závode prichádza väčšie dobrodružstvo – misia na záchranu života na Zemi! Tento rok budú družiny súťažiť o možnosť účasti na dobrodružnej misii, v ktorej ide o budúcnosť ľudstva. Výcvik špeciálnych tímov nebude ľahký, ale nie je nedosiahnuteľný. Čakajú na vás úlohy v troch online kolách a ak preukážete odvahu, vytrvalosť a potrebné vedomosti, brány finále sa otvoria pre šesť najlepších tímov. Ak si radca, alebo člen družiny, neváhaj ani minútu a povedz o tejto skvelej možnosti ostatným. Je čas prijať výzvu, prihlásiť sa a zachrániť Zem!

Registrácia prebieha od 7. Marca 2016 a pokračuje aj počas prvého online kola. Registráciu si nenechávajte na poslednú chvíľu, aby ste mali dostatok času na riešenie úloh.

Zapojiť sa môže každá družina, ktorá spĺňa podmienky súťaže. Všetky informácie o súťaži a prihlášku nájdete na stránke www.druzinaroka.skaut.sk.

Harmonogram

Online registrácia od 7. marca
Prvé online kolo od 21. marca do 3. apríla
Druhé online kolo od 4. do 17. apríla
Tretie online kolo od 18. apríla do 8. mája
Finálové kolo 20. mája až 22. mája

ZDIEĽAŤ