Zatiaľ to nie je oficiálne, no šanca tu je!

Rozhovor
1112

Poznáte týchto dvoch? Tí z vás, ktorí boli na Radcovskom fóre určite! Vieme niečo, čo síce zatiaľ nie je oficiálne, ale aj tak nám to nedá sa s vami o to nepodeliť. Určite čítajte ďalej.

O tom, že prípravy na 11. Stredoeurópske jamboree sú v plnom prúde niet pochýb. Na webe jamboree.sk a na oficiálnej facebook fan page neustále pribúdajú novinky mapujúce prípravy, či aktuálne informácie potrebné pre účastníkov.

Stále však isté „infošky“ ostávajú zahalené rúškom tajomstva. Časopisu Skaut sa podarilo dostať k fotografii z plánovacieho stretnutia. Na tom samozrejme nie je nič divné a ani zaujímavé. Čo je však podstatné, tak to že na fotografii je nám veľmi dobre známa dvojica Kuko a Zvončo. Spoznávate ich?

Na fotografii z plánovacieho stretnutia sú aj Kuko so Zvončom (vpravo).

Určite vás všetkých zaujíma, či teda na Jamboree prídu a čo v Bratislave na stretnutí vlastne robili. Na jednu z týchto otázok sme sa ich telefonicky spýtali.

Krátky telefonát s Kukom o tom, či príde.

A taktiež so Zvončom.

Ako je z rozhovorov jasné, tak obaja sa mierne vykrútili a svoju účasť nepotvrdili. Ostáva tak teda stále otvorené, či prídu a či sa nejakým svojím nezabudnuteľným spôsobom zapoja do tejto najväčšej akcie za posledných osem rokov.

[note]Tip pre vás: Skúste sa v komentároch vyjadriť, či podľa vás táto dvojka príde a či nie. Tiež môžete napísať prečo by mali prísť. Možno ich to presvedčí.[/note]

ZDIEĽAŤ