ScoutShop.sk oslavuje tento rok Deň zamyslenia špeciálnym narodeninový triom

  Promo
997

Aj tento rok prichádza ten jeden deň v roku, kedy skautský internetový obchod ScoutShop.sk rozdáva darčeky a chce potešiť všetkých naokolo výnimočnou ponukou. Tentokrát v narodeninovej akcii nepôjde len o jeden vybraný produkt –  špeciálne prináša pre tento rok narodeninové trio! Po knižnej klasike Skauting pre chlapcov a populárnom skautskom fialovom tričku predstavuje špeciálnu ponuku na túto sobotu 22. februára.

Vzhľadom na tohtoročné pokračovanie tejto špeciálnej akcie, ktorá je aktívna len jeden deň a to práve počas 22. februára, môžeme povedať, že nám vzniká milá tradícia, kedy môžeme aj takýmto spôsobom osláviť tento výnimočný deň.

Asi ste si už všimli, že ScoutShop nie je ten typ eshopu, ktorý znižuje svoje ceny každý týždeň v inej sekcii. Rovnako ako neposkytuje rôzne zľavy. Dôvod je jednoduchý. Už pri cenotvorbe nastavuje konečné ceny čo najvýhodnejšie. Práve preto tu nie je priestor na zľavové tornáda či iné výnimočné dni, kedy by sa dalo nakúpiť (ešte) výhodnejšie. Ceny totiž už výhodne počas celého roka sú. Výnimkou je azda len jeden deň, 22. február, ktorý je jedinou ihlou v kope sena, kedy si vyberie vec, ktorú máte radi a ktorou vás chce potešiť.

Narodeninová zľava

Prvé celosvetové oslavy Dňa zamyslenia sa uskutočnili 22. februára pred viac ako deväťdesiatimi rokmi, v deň spoločných narodenín lorda Baden-Powella, zakladateľa Skautského hnutia a jeho manželky Olave, svetovej náčelníčky skautiek. Tak sa začala tradícia a Deň zamyslenia, ktorý má dlhú tradíciu aj na Slovensku, bol na svete.

Keďže narodeniny sa spájajú s obdarovávaním, tak práve v tento deň, 22. februára, môžete opäť získať darček. Tentokrát hneď tri!

Tohtoročné narodeninové trio

  • 50% zľava na 50 kusov knižky Príbehy ciest – Cena je znížená päťdesiatim kusom tejto obľúbenej publikácie, ktorá obsahuje celkovo 30 príbehov, ktoré čitateľa „prinútia“ zamyslieť sa nad bežnými aj menej bežnými vecami a situáciami zo života. Rovnako v príbehoch nájdete aj podnety na rôzne diskusie a svoj duchovný rozvoj. (maximálny počet na jeden nákup sú 3 kusy)
  • 100 kusov 100% skautského turbanu – Tento skautský turban vznikol na Slovensku zo 100% slovenských komponentov – slovenskej kože a slovenskej skautskej ľalie, ktorá sa razí v srdci našej krásnej krajiny, v Kremnici. Podarilo sa tak vytvoriť 100% skautský turban. Po dlhodobej nedostupnosti prináša tak ScoutShop.sk stopercentných sto kusov! (maximálny počet na jeden nákup je 5 kusov)
  • Limitovaný počet skautských opaskových praciek – Je to vôbec po prvý krát, kedy bude možné kúpiť samostatnú opaskovú pracku. Ako tvrdí ScoutShop.sk, tak plní sny skautským zberateľom, ktorí budú môcť doplniť svoje zbierky práve 22. februára. (maximálny počet na jeden nákup sú 2 kusy)
Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ