Ochutnaj medzinárodný skauting. ScoutShop.sk už má pre teba nášivku

  Promo
1311

V októbri nás čaká celosvetové jamboree. JOTA-JOTI je najväčšou skautskou akciou na svete, ktorého sa zúčastní viac 2.5 milióna skautov zo všetkých kútov sveta. Túto akciu si nemôžeš nechať ujsť. Určite neváhaj a zapoj sa so svojou družinou. Je to zážitok.

JOTA-JOTI sa koná každoročne tretí októbrový víkend už od roku 1957. Tento rok od 18. do 20. októbra. Okrem toho, že si môžete písať so skautmi zo zahraničia, tak sa s nimi môžete aj porozprávať a dokonca je tu množstvo aktivít a výziev, do ktorých je možné sa zapojiť. Viac sa dočítate na v týchto článkoch.

  • Jamboree vo vzduchu a na internete sa bude opäť konať na jeseň. Zapíš si do kalendárika dátum 18. – 20. októbra.

Každoročne sa z množstva návrhov vyberá logo pre daný ročník tohto celosvetového jamboree, z ktorého následne vzniká aj oficiálna príležitostná nášivka. Rovnako je to aj tento rok a ScoutShop.sk už má pre vás pripravené nášivky, ktoré si môžete objednať práve tu.

Ukážka nášiviek z minulých ročníkov JOTA-JOTI.

Ide o príležitostnú nášivku, ktorá sa našíva do priestoru nad pravé vrecko skautskej košele v priestore nad nášivkami Slovak republic a prípadne ocenením 7 ľalií. Jej nosenie sa odporúča v aktuálnom roku, prípadne do jej možného nahradenia aktuálnejšou nášivkou.

Viac sa dozvieš v jesenných časopisoch alebo na www.jotajoti.info.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ