Na táborové nášivky je dobré myslieť už dnes

  Promo
1160

Predstava príjemných letných večerov spestrených táborovým ruchom a prípravou táboráku je ešte vzdialená. No pri predpoklade, že budete potrebovať k svojmu programu nejakú sadu či väčšie množstvo nášiviek, to až tak veľmi ďaleko nie je. Preto vás skautský internetový obchod ScoutShop.sk prosí, myslite na to skôr.

ScoutShop na svojej stránky v časti Novinky píše, že by bol rád, ak by sa podarilo prežiť predtáborové obdobie vo vzájomnom pokoji a bez zbytočných stresov. Ako ďalej uvádza, chce pre nás pripraviť a dodať nám všetko, čo k svojmu táborovému programu budeme potrebovať. Nášivky či odznaky vie nachystať, len ak o tom bude vedieť čo najskôr a dostane k dispozícii dostatočné množstvo času na výrobu.

Priatelia, vieme, že za splnenie úloh budeme potrebovať rozdať stovky nášiviek, preto myslime na to už teraz, takto v predstihu. Svoje letné táborové objednávky nášiviek spolu s fakturačnými údajmi je potrebné poslať najneskôr do 15. mája 2019 prostredníctvom emailu na obchod@scoutshop.sk.

Koordinátor Betlehemského svetla na Slovensku
ZDIEĽAŤ